Tour de France – Britse klasseringen zestiende etappe

TOUR DE FRANCE – De zestiende etappe van de tour de France ging van Martigny naar Bourg St. Maurice over een afstand van 160 kilometer. De Beste Britse renner in deze etappe was Bradley Wiggins die op een dertiende plaats over de streep kwam.

De andere Britse renners eindigden alsvolgt;

Bron: tourdefrance.nl

Plaats Renner Rugnummer Ploeg Tijd Op
1. ASTARLOZA Mikel 61 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 14′ 20″  
2. CASAR Sandy 101 FRANCAISE DES JEUX 4h 14′ 26″ + 00′ 06″
3. FEDRIGO Pierrick 144 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 14′ 26″ + 00′ 06″
4. ROCHE Nicolas 89 AG2R LA MONDIALE 4h 14′ 26″ + 00′ 06″
5. VAN DEN BROECK Jurgen 17 SILENCE – LOTTO 4h 14′ 26″ + 00′ 06″
6. MOINARD Ama�l 128 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 14′ 26″ + 00′ 06″
7. PELLIZOTTI Franco 91 LIQUIGAS 4h 14′ 31″ + 00′ 11″
8. GOUBERT Stephane 85 AG2R LA MONDIALE 4h 14′ 31″ + 00′ 11″
9. MOREAU Christophe 171 AGRITUBEL 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
10. CONTADOR Alberto 21 ASTANA 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
11. NIBALI Vincenzo 95 LIQUIGAS 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
12. ARMSTRONG Lance 22 ASTANA 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
13. WIGGINS Bradley 58 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
14. KL�DEN Andr�as 23 ASTANA 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
15. URAN Rigoberto 119 CAISSE D�EPARGNE 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
16. VANDE VELDE Christian 51 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
17. LE MEVEL Christophe 106 FRANCAISE DES JEUX 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
18. KREUZIGER Roman 93 LIQUIGAS 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
19. SCHLECK Andy 31 TEAM SAXO BANK 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
20. SCHLECK Frank 36 TEAM SAXO BANK 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
21. KIRCHEN Kim 75 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
22. LEFEVRE Laurent 146 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
23. TROFIMOV Yury 149 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
24. SASTRE Carlos 1 CERVELO TEST TEAM 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
25. KARPETS Vladimir 161 TEAM KATUSHA 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
26. ANTON Igor 62 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 15′ 19″ + 00′ 59″
27. ZABRISKIE David 59 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 15′ 34″ + 01′ 14″
28. TEN DAM Laurens 49 RABOBANK 4h 17′ 36″ + 03′ 16″
29. GOMEZ MARCHANTE Jose Angel 3 CERVELO TEST TEAM 4h 17′ 36″ + 03′ 16″
30. PAURIOL R�mi 129 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
31. KNEES Christian 185 TEAM MILRAM 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
32. VOECKLER Thomas 141 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
33. MINARD S�bastien 127 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
34. GERDEMANN Linus 181 TEAM MILRAM 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
35. IVANOV Serguei 165 TEAM KATUSHA 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
36. PEREZ MORENO Ruben 67 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
37. LOOSLI David 135 LAMPRE – N.G.C 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
38. NOCENTINI Rinaldo 87 AG2R LA MONDIALE 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
39. DUPONT Hubert 84 AG2R LA MONDIALE 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
40. SPILAK Simon 139 LAMPRE – N.G.C 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
41. POPOVYCH Yaroslav 27 ASTANA 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
42. ROLLAND Pierre 148 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
43. BOTCHAROV Alexandre 162 TEAM KATUSHA 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
44. ROY J�r�my 107 FRANCAISE DES JEUX 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
45. PASAMONTES Luis 116 CAISSE D�EPARGNE 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
46. EVANS Cadel 11 SILENCE – LOTTO 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
47. ZUBELDIA Haimar 29 ASTANA 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
48. CHAVANEL Sylvain 151 QUICK STEP 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
49. GUSTOV Volodymir 4 CERVELO TEST TEAM 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
50. VELITS Peter 187 TEAM MILRAM 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
51. HORRACH Joan 163 TEAM KATUSHA 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
52. BARREDO Carlos 152 QUICK STEP 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
53. WEGELIUS Charles 19 SILENCE – LOTTO 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
54. FEILLU Brice 174 AGRITUBEL 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
55. SANCHEZ Luis-Leon 118 CAISSE D�EPARGNE 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
56. CUESTA Inigo 2 CERVELO TEST TEAM 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
57. PAULINHO Sergio 26 ASTANA 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
58. VOGONDY Nicolas 179 AGRITUBEL 4h 18′ 15″ + 03′ 55″
59. SORENSEN Chris 37 TEAM SAXO BANK 4h 24′ 48″ + 10′ 28″
60. ARRIETA Jose Luis 82 AG2R LA MONDIALE 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
61. NIERMANN Grischa 47 RABOBANK 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
62. MARTINEZ Egoi 64 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
63. LANG Sebastian 13 SILENCE – LOTTO 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
64. LEQUATRE Geoffroy 178 AGRITUBEL 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
65. SCHEIRLINCKX Staf 15 SILENCE – LOTTO 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
66. BOUET Maxime 172 AGRITUBEL 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
67. CALZATI Sylvain 173 AGRITUBEL 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
68. HINCAPIE George 74 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
69. DUQUE Leonardo 124 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
70. VAN AVERMAET Greg 16 SILENCE – LOTTO 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
71. VERDUGO Gorka 69 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
72. BRUSEGHIN Marzio 133 LAMPRE – N.G.C 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
73. SORENSEN Nicki 38 TEAM SAXO BANK 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
74. ARROYO David 112 CAISSE D�EPARGNE 4h 25′ 02″ + 10′ 42″
75. LARSSON Gustav 34 TEAM SAXO BANK 4h 26′ 51″ + 12′ 31″
76. VANOTTI Alessandro 98 LIQUIGAS 4h 29′ 45″ + 15′ 25″
77. ROJAS Jose Joaquin 117 CAISSE D�EPARGNE 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
78. VANDENBERGH Styn 169 TEAM KATUSHA 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
79. POSTHUMA Joost 48 RABOBANK 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
80. GUTIERREZ Jos� Ivan 115 CAISSE D�EPARGNE 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
81. ARASHIRO Yukiya 142 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
82. MONCOUTIE David 121 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
83. MARTIN Tony 76 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
84. WEGMANN Fabian 188 TEAM MILRAM 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
85. MENCHOV Denis 41 RABOBANK 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
86. FR�HLINGER Johannes 184 TEAM MILRAM 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
87. LLOYD Matthew 14 SILENCE – LOTTO 4h 31′ 00″ + 16′ 40″
88. MILLAR David 56 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 34′ 59″ + 20′ 39″
89. DEAN Julian 52 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 34′ 59″ + 20′ 39″
90. HESJEDAL Ryder 54 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 34′ 59″ + 20′ 39″
91. PATE Danny 57 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 34′ 59″ + 20′ 39″
92. IGNATIEV Mikhail 164 TEAM KATUSHA 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
93. BALLAN Alessandro 131 LAMPRE – N.G.C 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
94. FLECHA Juan Antonio 43 RABOBANK 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
95. BANDIERA Marco 132 LAMPRE – N.G.C 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
96. DE KORT Koen 193 SKIL-SHIMANO 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
97. ROSSELER S�bastien 157 QUICK STEP 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
98. CLEMENT Stef 42 RABOBANK 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
99. TRUSSOV Nicola� 168 TEAM KATUSHA 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
100. TXURRUKA Amets 68 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
101. PEREZ LEZAUN Alan 66 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
102. HADDOU Sa�d 145 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
103. POZZATO Filippo 167 TEAM KATUSHA 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
104. SANTAMBROGIO Mauro 137 LAMPRE – N.G.C 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
105. OROZ Juan Jos� 65 EUSKALTEL – EUSKADI 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
106. VAN SUMMEREN Johan 18 SILENCE – LOTTO 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
107. ROULSTON Hayden 9 CERVELO TEST TEAM 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
108. KUSCHYNSKI Aleksandr 94 LIQUIGAS 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
109. PICHOT Alexandre 147 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
110. GARATE Juan Manuel 45 RABOBANK 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
111. FERNANDEZ Bingen 125 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
112. PINEAU J�r�me 156 QUICK STEP 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
113. RAST Gregory 28 ASTANA 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
114. MONFORT Maxime 77 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
115. MURAVYEV Dmitriy 25 ASTANA 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
116. BONNET William 143 BBOX BOUYGUES TELECOM 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
117. ROGERS Michael 79 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
118. O�GRADY Stuart 35 TEAM SAXO BANK 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
119. CANCELLARA Fabian 33 TEAM SAXO BANK 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
120. WILLEMS Frederik 99 LIQUIGAS 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
121. GESLIN Anthony 103 FRANCAISE DES JEUX 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
122. VAUGRENARD Beno�t 108 FRANCAISE DES JEUX 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
123. VANDBORG Brian 97 LIQUIGAS 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
124. VEIKKANEN Jussi 109 FRANCAISE DES JEUX 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
125. LANCASTER Brett Daniel 8 CERVELO TEST TEAM 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
126. KLIER Andreas 7 CERVELO TEST TEAM 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
127. AUGE St�phane 122 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
128. HUSHOVD Thor 6 CERVELO TEST TEAM 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
129. COYOT Arnaud 114 CAISSE D�EPARGNE 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
130. KERN Christophe 126 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
131. HIVERT Jonathan 195 SKIL-SHIMANO 4h 38′ 35″ + 24′ 15″
132. BENNATI Daniele 92 LIQUIGAS 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
133. SABATINI Fabio 96 LIQUIGAS 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
134. MONDORY Lloyd 86 AG2R LA MONDIALE 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
135. CIOLEK Gerald 182 TEAM MILRAM 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
136. HUPOND Thierry 196 SKIL-SHIMANO 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
137. TOSATTO Matteo 158 QUICK STEP 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
138. HAUSSLER Heinrich 5 CERVELO TEST TEAM 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
139. RIBLON Christophe 88 AG2R LA MONDIALE 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
140. DELAGE Micka�l 12 SILENCE – LOTTO 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
141. FARRAR Tyler 53 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
142. BEPPU Fumiyuki 192 SKIL-SHIMANO 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
143. LEMOINE Cyril 191 SKIL-SHIMANO 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
144. GESCHKE Simon 194 SKIL-SHIMANO 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
145. FREIRE Oscar 44 RABOBANK 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
146. FOTHEN Markus 183 TEAM MILRAM 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
147. RIGHI Daniele 136 LAMPRE – N.G.C 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
148. MAASKANT Martijn 55 GARMIN – SLIPSTREAM 4h 39′ 53″ + 25′ 33″
149. GRABSCH Bert 73 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
150. CAVENDISH Mark 71 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
151. DE JONGH Steven 154 QUICK STEP 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
152. DUMOULIN Samuel 123 COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
153. RENSHAW Mark 78 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
154. HUTAROVICH Yauheni 104 FRANCAISE DES JEUX 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
155. DEVOLDER Stijn 155 QUICK STEP 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
156. DESSEL Cyril 83 AG2R LA MONDIALE 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
157. TERPSTRA Niki 186 TEAM MILRAM 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
158. SAPA Marcin 138 LAMPRE – N.G.C 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
159. EISEL Bernhard 72 TEAM COLUMBIA – HTC 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
160. TIMMER Albert 198 SKIL-SHIMANO 4h 41′ 56″ + 27′ 36″
161. VAN HUMMEL Kenny Robert 199 SKIL-SHIMANO 4h 49′ 03″ + 34′ 43″

Lees ook:Tour de France – Britse klasseringen dertiende etappe
Lees ook:Tour de France – Britse klasseringen veertiende etappe
Lees ook:Tour de France – Britse klasseringen vijftiende etappe
Lees ook:Tour de France – Britse klasseringen achtste etappe
Lees ook:Tour de France – Britse klasseringen zevende etappe

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>